Referencje

Referencje Dabrowsky

Doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty. Niejednokrotnie podkreślają to nasi Klienci oraz Partnerzy. Oto opinie wybranych klientów na temat współpracy z naszą firmą:

 EIP FINANSE Sp. z o.o

Dzięki skuteczności firmy Dabrowsky udało nam się pozyskać dofinansowanie w ramach Działania 8.2 na projekt ,,Stworzenie i integracja platformy B2B automatyzującej procesy biznesowe pomiędzy EIP Finanse a jej partnerami biznesowymi''.

Godna podkreślenia jest również obsługa klienta, pracownicy nie tylko są w stałym kontakcie z nami, ale również pomogli nam lepiej zrozumieć mechanizmy rządzące dotacjami unijnymi. 

  EIP FINANSE Sp. z o.o  

WAY2 Sp. z o.o. 

Współpraca z firmą Dabrowsky polegała na pozyskaniu dofinansowania w ramach PO IG 8.2. Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 471 000,00 zł na ,,Stworzenie i integracja platformy B2B automatyzującej procesy biznesowe pomiędzy WAY2 Sp. z o.o. a jej partnerami biznesowymi'' Pragnę zarekomendować Dabrowsky wszystkim potencjalnym klientom jako firmę rzetelną i godną zaufania

 Way2Learn Sp. z o.o. 

PetitDeco

Firma Dabrowsky pomogła nam otrzymać dotację w ramach Działania 8.1. Podczas dotychczasowej współpracy firma Dabrowsky wykazała się profesjonalnym podejściem oraz zaangażowaniem w projekcie. Charakterystyczną cechą pracowników  jest umiejętne łączenie wiedzy merytorycznej i biznesowej

PetitDeco  

PBO.pl

Dzięki staraniom firmy Dabrowsky otrzymaliśmy dotację w ramach Działania PO IG 8.1. Firma bardzo kompleksowo podeszła do naszego zlecenia. Bardzo dobrze zostały opracowane cechy e-usługi, które przeświadczyły o znalezieniu się na liście projektów zatwierdzonych do dofinansowania.

Podczas dotychczasowej współpracy z Dabrowsky, firma wykazała się dużym poświeceniem oraz zaangażowaniem. Wiedza oraz doświadczenie pracowników Dabrowsky zapewniły najwyższy poziom świadczonych usług

PBO.pl  


Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

Z  doradcami firmy Dabrowsky pracowaliśmy przy kliku wnioskach unijnych. Zarówno dla Działania 8.1 oraz PO IG 8.2 otrzymaliśmy dofinansowanie. Firma zajęła się kompleksowym i całościowym doradztwem dla naszych pomysłów na e-usługi polegającym na opracowaniu całego modelu biznesowego po przygotowanie kompletnej dokumentacji oraz doradztwo na etapie rozmów z RIF. 

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.