Przejdź do treści

O Dabrowsky

Dabrowsky to firma świadcząca usługi doradcze związane z pozyskiwaniem Funduszy Europejskich, oraz z zakresu doradztwa biznesowego.

Firma Dabrowsky powstała w 2010 roku. Od początku głównym celem firmy było wsparcie przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji unijnych na realizowane przez nich projekty inwestycyjne. W początkowym okresie firma skupiała się głównie na projektach ukierunkowanych na e-biznes, systemy B2B (np. wdrożenia CRM czy ERP) oraz projekty badawczo rozwojowe.

Celem naszej działalności jest wsparcie rozwoju przedsiębiorstw, działalności B+R, oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań poprzez pozyskiwanie finansowania dla projektów realizowanych przez naszych klientów. Dabrowsky świadczy kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania dotacji w ramach Funduszy Europejskich dla przedsiębiorstw oraz dla nowych podmiotów gospodarczych (spółek celowych oraz osób fizycznych, które dopiero pragną rozpocząć działalność gospodarczą). 

Dabrowsky tworzą osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu dotacji unijnych a także know-how z zakresu nowych technologii oraz rozwiązań informatycznych. Oferta Dabrowsky obejmuje pozyskiwanie i zarządzanie środkami w ramach dotacji unijnych.

Przygotuj z nami wniosek o dotację unijną

Wspieramy firmy w pozyskiwaniu finansowania już od 2010 roku na terenie całej Polski.