Rozwiązania IT

Usługi It

Dabrowsky specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu serwisów webowych i ich bezpieczeństwa, wysokowydajnych systemów obliczeniowych oraz infrastruktury technicznej. Świadczymy przy tym szerokie spektrum usług profesjonalnych, poczynając od audytów i doradztwa, poprzez projektowanie i wdrożenia, integrację poszczególnych fragmentów rozwiązania, po outsourcing ICT i cloud computing.

Realizowane przez nas projekty obejmują wszystkie etapy wdrożenia, począwszy od analizy biznesowej, poprzez stworzenie rozwiązania zgodnie z potrzebami określonymi przez klienta, aż po wdrożenie i stały rozwój systemu. Budując rozwiązania dla klientów korzystamy ze światowej klasy produktów i technologii oferowanych przez partnerów.

Oferujemy:

  • Wdrożenia systemów, e-usług, rozwiązań internetowych opartych o chmurę obliczeniową.
  • Aplikacji B2B opartych o wymianę danych w standardzie EDI 
  • Rozwiązania wspierające efektywność przedsiębiorstwa (CRM,ERP, BO, DWH)
Wypełnij formularz aby dowiedzieć się więcej :
Imię*: Nazwisko*
Firma: Telefon*:
Email*:    
 

Przyszłością informatyki jest model zdalnego dostarczania usług w oderwaniu od miejsca i sposobu ich realizacji, powszechnie kojarzony z określeniem cloud computing. Dabrowsky potrafi do tego modelu dobrać elastyczne, skalowalne i bezpieczne narzędzia techniczne oraz przeszkolić w zakresie ich użytkowania tych wszystkich, którzy będą tego rodzaju usługi świadczyli, w tym także wewnętrzne służby informatyczne Klienta. Oferowane usługi są realizowane z wykorzystaniem wsparcia partnerów technologicznych takich jak HP czy Microsoft. 

Kolejny krok

Napisz lub zadzwoń do nas. Wszystkie potrzebne dane uzyskasz w zakładce Kontakt. Zobacz również nasze referencje.