Rozwiązania SaaS

Aplikacje SaaS

Rozwiązania B2B to aplikacje wspierające bieżące procesy przedsiebiorstwa. Procesy mające miejsce w przedsiebiorstwie wymagają wymiany danych z partnerami zewnętrznymi. Aplikacje B2B zwiększają wydajność takich procesów oraz obniżają koszty ich prowadzenia. Klienci najczęściej decydują się na informatyzację procesu zamówień, rozliczeń z kontrahentami, rozliczeń wewnątrz własnych spółek-córek. Wymiana danych zazwyczaj odbywa się w standardzie EDI (Electronic Data Interchange). 

Realizowane przez nas projekty obejmują wszystkie etapy wdrożenia, począwszy od analizy biznesowej, poprzez stworzenie rozwiązania zgodnie z potrzebami określonymi przez klienta, aż po wdrożenie i stały rozwój systemu. Budując rozwiązania dla klientów korzystamy ze światowej klasy produktów i technologii oferowanych przez partnerów.

Oferujemy:

  • Wdrożenia systemów CRM, ERP, Web2Print, Help Desk
  • Wspieramy rozwiązania Call Center, Contact Ceter
  • Budujemy dedykowane aplikacje B2B
  • Aplikacji B2B opartych o wymianę danych w standardzie EDI 
  • Rozwiązania wspierające efektywność przedsiębiorstwa (CRM,ERP, BO, DWH)
Wypełnij formularz aby dowiedzieć się więcej :
Imię*: Nazwisko*
Firma: Telefon*:
Email*:    
 

Wychodząc naprzeciw tym tendencjom podejmujemy wyzwanie dostosowania naszej oferty do indywidualnych preferencji Klientów i ich zapotrzebowania na systemy wspomagające komunikację w biznesie oraz aplikacji ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Kolejny krok

Napisz lub zadzwoń do nas. Wszystkie potrzebne dane uzyskasz w zakładce Kontakt. Zobacz również nasze referencje.